1808YA250821FCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250821FCTSP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808YA250821FCTSP
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1808YA250821FCTSP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808YA250821FCTSP
Part Number 1808YA250821FCTSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 23090 pcs Datový list 1808YA250821FCTSP.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení X2 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 820pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitní 820pF
Aplikace Safety, Boardflex Sensitive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1808YA250821GCTSPU
1808YA250821GCTSPU
Výrobci: Knowles Syfer
Popis: CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1808
Na skladě: 51949 pcs
Stažení: 1808YA250821GCTSPU.pdf
RFQ
1808YA250820KCTPY2
1808YA250820KCTPY2
Výrobci: Knowles Syfer
Popis: CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1808
Na skladě: 104925 pcs
Stažení: 1808YA250820KCTPY2.pdf
RFQ
1808YA250821FCTSPU
1808YA250821FCTSPU