1812J0160154FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0160154FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J0160154FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812J0160154FCT.pdf2.1812J0160154FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812J0160154FCT
Part Number 1812J0160154FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.15UF 16V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 12196 pcs Datový list 1.1812J0160154FCT.pdf2.1812J0160154FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.15µF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.15µF