1812J2000220FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000220FFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J2000220FFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1812J2000220FFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812J2000220FFT
Part Number 1812J2000220FFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 29733 pcs Datový list 1812J2000220FFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 22pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapacitní 22pF