1812J2000820KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000820KCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J2000820KCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812J2000820KCT.pdf2.1812J2000820KCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812J2000820KCT
Part Number 1812J2000820KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 136824 pcs Datový list 1.1812J2000820KCT.pdf2.1812J2000820KCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 82pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 82pF