1812J2K00331KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2K00331KCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J2K00331KCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 2KV C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812J2K00331KCT.pdf2.1812J2K00331KCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812J2K00331KCT
Part Number 1812J2K00331KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2KV C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 125404 pcs Datový list 1.1812J2K00331KCT.pdf2.1812J2K00331KCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 330pF