1812Y0630122FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0630122FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y0630122FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 63V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812Y0630122FCT.pdf2.1812Y0630122FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812Y0630122FCT
Part Number 1812Y0630122FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 63V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 31066 pcs Datový list 1.1812Y0630122FCT.pdf2.1812Y0630122FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapacitní 1200pF