1812Y1000123KAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000123KAT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y1000123KAT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER .012UF 100V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1812Y1000123KAT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812Y1000123KAT
Part Number 1812Y1000123KAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER .012UF 100V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 60100 pcs Datový list 1812Y1000123KAT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitní 0.012µF