1812Y2000472MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000472MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y2000472MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 200V X7R 1812
Datasheety: 1812Y2000472MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812Y2000472MDR
Part Number 1812Y2000472MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 200V X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 96563 pcs Datový list 1812Y2000472MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 4700pF