1812Y2K00152KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K00152KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y2K00152KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812
Datasheety: 1.1812Y2K00152KXT.pdf2.1812Y2K00152KXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812Y2K00152KXT
Part Number 1812Y2K00152KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 2KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 112747 pcs Datový list 1.1812Y2K00152KXT.pdf2.1812Y2K00152KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitní 1500pF