1812Y5000221FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y5000221FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y5000221FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812Y5000221FCR.pdf2.1812Y5000221FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812Y5000221FCR
Part Number 1812Y5000221FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 59156 pcs Datový list 1.1812Y5000221FCR.pdf2.1812Y5000221FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 220pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapacitní 220pF