1825J2000682FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J2000682FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1825J2000682FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825
Datasheety: 1.1825J2000682FCR.pdf2.1825J2000682FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1825J2000682FCR
Part Number 1825J2000682FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11873 pcs Datový list 1.1825J2000682FCR.pdf2.1825J2000682FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1825 (4564 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapacitní 6800pF