1825Y2K00271JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2K00271JCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1825Y2K00271JCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 270PF 2KV C0G/NP0 1825
Datasheety: 1.1825Y2K00271JCT.pdf2.1825Y2K00271JCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1825Y2K00271JCT
Part Number 1825Y2K00271JCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 270PF 2KV C0G/NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 55814 pcs Datový list 1.1825Y2K00271JCT.pdf2.1825Y2K00271JCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1825 (4564 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 270pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) kapacitní 270pF