1825Y2K50331KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2K50331KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1825Y2K50331KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 2.5KV X7R 1825
Datasheety: 1.1825Y2K50331KXT.pdf2.1825Y2K50331KXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1825Y2K50331KXT
Part Number 1825Y2K50331KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2.5KV X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 63548 pcs Datový list 1.1825Y2K50331KXT.pdf2.1825Y2K50331KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2500V (2.5kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1825 (4564 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitní 330pF