2211YA250181FCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250181FCTSPU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2211YA250181FCTSPU
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211
Datasheety: 2211YA250181FCTSPU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2211YA250181FCTSPU
Part Number 2211YA250181FCTSPU Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 180PF 250V C0G/NP0 2211 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 18326 pcs Datový list 2211YA250181FCTSPU.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2211 (5728 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 180pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapacitní 180pF