2215YA250821KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2215YA250821KCTSPU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2215YA250821KCTSPU
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215
Datasheety: 2215YA250821KCTSPU.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2215YA250821KCTSPU
Part Number 2215YA250821KCTSPU Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 2215 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 22111 pcs Datový list 2215YA250821KCTSPU.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2215 (5738 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 820pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric) kapacitní 820pF