2220J0250331FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0250331FFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220J0250331FFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 2220
Datasheety: 2220J0250331FFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220J0250331FFT
Part Number 2220J0250331FFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8940 pcs Datový list 2220J0250331FFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapacitní 330pF