2220J2K50122KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2K50122KCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220J2K50122KCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 2.5KV C0G 2220
Datasheety: 1.2220J2K50122KCT.pdf2.2220J2K50122KCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220J2K50122KCT
Part Number 2220J2K50122KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 2.5KV C0G 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 39071 pcs Datový list 1.2220J2K50122KCT.pdf2.2220J2K50122KCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2500V (2.5kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 1200pF