2220J5000561JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5000561JXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220J5000561JXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 560PF 500V X7R 2220
Datasheety: 1.2220J5000561JXT.pdf2.2220J5000561JXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220J5000561JXT
Part Number 2220J5000561JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 59652 pcs Datový list 1.2220J5000561JXT.pdf2.2220J5000561JXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 560pF