2220Y0100103FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100103FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y0100103FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10000PF 10V C0G/NP0 2220
Datasheety: 1.2220Y0100103FCT.pdf2.2220Y0100103FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y0100103FCT
Part Number 2220Y0100103FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10000PF 10V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 12705 pcs Datový list 1.2220Y0100103FCT.pdf2.2220Y0100103FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.165" (4.20mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 10000pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 10000pF