2220Y1000823KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1000823KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y1000823KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.082UF 100V X7R 2220
Datasheety: 1.2220Y1000823KXT.pdf2.2220Y1000823KXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y1000823KXT
Part Number 2220Y1000823KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 100V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 52430 pcs Datový list 1.2220Y1000823KXT.pdf2.2220Y1000823KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.165" (4.20mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.082µF