2220Y1K00560FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00560FCR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y1K00560FCR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 56PF 1KV C0G/NP0 2220
Datasheety: 1.2220Y1K00560FCR.pdf2.2220Y1K00560FCR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y1K00560FCR
Part Number 2220Y1K00560FCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 56PF 1KV C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 17875 pcs Datový list 1.2220Y1K00560FCR.pdf2.2220Y1K00560FCR.pdf
Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV) Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.165" (4.20mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 56pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitní 56pF