2220Y2000824MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2000824MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y2000824MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.82UF 200V X7R 2220
Datasheety: 2220Y2000824MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y2000824MDR
Part Number 2220Y2000824MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.82UF 200V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 21904 pcs Datový list 2220Y2000824MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.82µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.82µF