2220Y2K00681KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2K00681KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y2K00681KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 680PF 2KV X7R 2220
Datasheety: 1.2220Y2K00681KXR.pdf2.2220Y2K00681KXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y2K00681KXR
Part Number 2220Y2K00681KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 680PF 2KV X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 73506 pcs Datový list 1.2220Y2K00681KXR.pdf2.2220Y2K00681KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 680pF