2220Y5000474MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000474MDT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y5000474MDT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220
Datasheety: 2220Y5000474MDT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2220Y5000474MDT
Part Number 2220Y5000474MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 24756 pcs Datový list 2220Y5000474MDT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.47µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 0.47µF