2220YA250472KXRB16
Knowles SyferKnowles Syfer
2220YA250472KXRB16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220YA250472KXRB16
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 4700PF 250V X7R 2220
Datasheety: 2220YA250472KXRB16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220YA250472KXRB16
Part Number 2220YA250472KXRB16 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 250V X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 58533 pcs Datový list 2220YA250472KXRB16.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.177" (4.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení X1, Y2 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitní 4700pF