2225J0630122FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0630122FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225J0630122FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 63V C0G/NP0 2225
Datasheety: 1.2225J0630122FCT.pdf2.2225J0630122FCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2225J0630122FCT
Part Number 2225J0630122FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 63V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 12601 pcs Datový list 1.2225J0630122FCT.pdf2.2225J0630122FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 1200pF