2225J2000392GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2000392GFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225J2000392GFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 2225
Datasheety: 2225J2000392GFT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2225J2000392GFT
Part Number 2225J2000392GFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 10968 pcs Datový list 2225J2000392GFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 3900pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 3900pF