2225J5000473KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000473KXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225J5000473KXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.047UF 500V X7R 2225
Datasheety: 1.2225J5000473KXT.pdf2.2225J5000473KXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2225J5000473KXT
Part Number 2225J5000473KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.047UF 500V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 64114 pcs Datový list 1.2225J5000473KXT.pdf2.2225J5000473KXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.047µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.047µF