2225J6300151GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J6300151GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225J6300151GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 2225
Datasheety: 1.2225J6300151GCT.pdf2.2225J6300151GCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2225J6300151GCT
Part Number 2225J6300151GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 630V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 22988 pcs Datový list 1.2225J6300151GCT.pdf2.2225J6300151GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 630V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 150pF