2225Y0100473KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0100473KCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y0100473KCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.047UF 10V C0G/NP0 2225
Datasheety: 1.2225Y0100473KCT.pdf2.2225Y0100473KCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y0100473KCT
Part Number 2225Y0100473KCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.047UF 10V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 30677 pcs Datový list 1.2225Y0100473KCT.pdf2.2225Y0100473KCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.047µF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.047µF