2225Y0100565MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0100565MXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y0100565MXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 5.6UF 10V X7R 2225
Datasheety: 1.2225Y0100565MXR.pdf2.2225Y0100565MXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y0100565MXR
Part Number 2225Y0100565MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5.6UF 10V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 26043 pcs Datový list 1.2225Y0100565MXR.pdf2.2225Y0100565MXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 5.6µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 5.6µF