2225Y0630823MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0630823MDT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y0630823MDT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.082UF 63V X7R 2225
Datasheety: 2225Y0630823MDT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y0630823MDT
Part Number 2225Y0630823MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 63V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 36026 pcs Datový list 2225Y0630823MDT.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.082µF