2225Y1000105KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000105KXR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y1000105KXR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1UF 100V X7R 2225
Datasheety: 1.2225Y1000105KXR.pdf2.2225Y1000105KXR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y1000105KXR
Part Number 2225Y1000105KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1UF 100V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 32160 pcs Datový list 1.2225Y1000105KXR.pdf2.2225Y1000105KXR.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 1µF