2225Y1000272FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1000272FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y1000272FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 2225
Datasheety: 1.2225Y1000272FCT.pdf2.2225Y1000272FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y1000272FCT
Part Number 2225Y1000272FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8829 pcs Datový list 1.2225Y1000272FCT.pdf2.2225Y1000272FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 2700pF