2225Y1K50122FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K50122FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y1K50122FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 1200PF 1.5KV C0G 2225
Datasheety: 1.2225Y1K50122FCT.pdf2.2225Y1K50122FCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2225Y1K50122FCT
Part Number 2225Y1K50122FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1200PF 1.5KV C0G 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 11999 pcs Datový list 1.2225Y1K50122FCT.pdf2.2225Y1K50122FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 1500V (1.5kV) Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 1200pF ±1% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) kapacitní 1200pF