2225Y5000224MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000224MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y5000224MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225
Datasheety: 1.2225Y5000224MXT.pdf2.2225Y5000224MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y5000224MXT
Part Number 2225Y5000224MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 40094 pcs Datový list 1.2225Y5000224MXT.pdf2.2225Y5000224MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.22µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) kapacitní 0.22µF