SFAKL5000330ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKL5000330ZC1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFAKL5000330ZC1
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Datasheety: SFAKL5000330ZC1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFAKL5000330ZC1
Part Number SFAKL5000330ZC1 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3303 pcs Datový list SFAKL5000330ZC1.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance -20%, +80%
Velikost závitu M3.5x0.6 teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Série SFAK
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Průchozí útlum 1dB @ 100MHz Výška (Max) -
Detailní popis 33pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 10A kapacitní 33pF