SFBCC0500333MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCC0500333MX0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFBCC0500333MX0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Datasheety: SFBCC0500333MX0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFBCC0500333MX0
Part Number SFBCC0500333MX0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3794 pcs Datový list SFBCC0500333MX0.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Velikost závitu 8-32 teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Série SFBC
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Průchozí útlum - Výška (Max) -
Detailní popis 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 10A kapacitní 0.033µF