SFCMC2000154MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCMC2000154MX0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFCMC2000154MX0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
Datasheety: SFCMC2000154MX0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFCMC2000154MX0
Part Number SFCMC2000154MX0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3079 pcs Datový list SFCMC2000154MX0.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Velikost závitu M5x0.8 teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Série SFCM
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Průchozí útlum - Výška (Max) -
Detailní popis 0.15µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 10A kapacitní 0.15µF