SFCML5000100ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCML5000100ZC0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFCML5000100ZC0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Datasheety: SFCML5000100ZC0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFCML5000100ZC0
Part Number SFCML5000100ZC0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8678 pcs Datový list SFCML5000100ZC0.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance -20%, +80%
Velikost závitu M5x0.8 teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Série SFCM
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Průchozí útlum - Výška (Max) -
Detailní popis 10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC odpor (DCR) (Max) -
Aktuální 10A kapacitní 10pF