BR25H640F-2ACE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H640F-2ACE2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BR25H640F-2ACE2
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOP
Datasheety: 1.BR25H640F-2ACE2.pdf2.BR25H640F-2ACE2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BR25H640F-2ACE2
Part Number BR25H640F-2ACE2 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 67002 pcs Datový list 1.BR25H640F-2ACE2.pdf2.BR25H640F-2ACE2.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 4ms Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V
Technika EEPROM Dodavatel zařízení Package 8-SOP
Série Automotive, AEC-Q100 Obal Original-Reel®
Paket / krabice 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Ostatní jména BR25H640F-2ACE2DKR
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 64Kb (8K x 8) Paměťové rozhraní SPI
Formát paměti EEPROM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-SOP Frekvence hodin 10MHz