KTR03EZPJ361
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR03EZPJ361 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KTR03EZPJ361
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 360 OHM 5% 1/10W 0603
Datasheety: KTR03EZPJ361.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace KTR03EZPJ361
Part Number KTR03EZPJ361 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 360 OHM 5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6019051 pcs Datový list KTR03EZPJ361.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série KTR Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 360 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Složení Thick Film