KTR10EZPJ682
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPJ682 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KTR10EZPJ682
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 6.8K OHM 5% 1/8W 0805
Datasheety: KTR10EZPJ682.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace KTR10EZPJ682
Part Number KTR10EZPJ682 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 6.8K OHM 5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5024770 pcs Datový list KTR10EZPJ682.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série KTR Režim panel 6.8 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, High Voltage Poruchovost -
Detailní popis 6.8 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Složení Thick Film