KTR18EZPJ180
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ180 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KTR18EZPJ180
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 18 OHM 5% 1/4W 1206
Datasheety: KTR18EZPJ180.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace KTR18EZPJ180
Part Number KTR18EZPJ180 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 18 OHM 5% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5632514 pcs Datový list KTR18EZPJ180.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série KTR Režim panel 18 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RHM18PTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200, High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 18 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film