LTR10EZPJ152
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EZPJ152 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LTR10EZPJ152
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 1.5K OHM 1/4W 0805 WIDE
Datasheety: LTR10EZPJ152.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LTR10EZPJ152
Part Number LTR10EZPJ152 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 1.5K OHM 1/4W 0805 WIDE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5888752 pcs Datový list LTR10EZPJ152.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Série LTR Režim panel 1.5 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Ostatní jména RHM1.5KBUTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovost - Detailní popis 1.5 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film