LTR50UZPJ152
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ152 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LTR50UZPJ152
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 1.5K OHM 1W 2010 WIDE
Datasheety: LTR50UZPJ152.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LTR50UZPJ152
Part Number LTR50UZPJ152 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 1.5K OHM 1W 2010 WIDE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1253993 pcs Datový list LTR50UZPJ152.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Série LTR Režim panel 1.5 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 1.5 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Složení Thick Film