MCR01MZPJ184
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ184 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCR01MZPJ184
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 180K OHM 5% 1/16W 0402
Datasheety: MCR01MZPJ184.pdf
  • Zpráva
Specifikace MCR01MZPJ184
Part Number MCR01MZPJ184 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 180K OHM 5% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4260 pcs Datový list MCR01MZPJ184.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série MCR Režim panel 180 kOhms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména RHM180KJCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 180 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film