MCR03ERTJ683
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ683 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCR03ERTJ683
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 68K OHM 5% 1/10W 0603
Datasheety: MCR03ERTJ683.pdf
  • Zpráva
Specifikace MCR03ERTJ683
Part Number MCR03ERTJ683 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 68K OHM 5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5180 pcs Datový list MCR03ERTJ683.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série MCR Režim panel 68 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RHM68KCGCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 68 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film