MCR03EZPJ154
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ154 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCR03EZPJ154
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 150K OHM 5% 1/10W 0603
Datasheety: MCR03EZPJ154.pdf
  • Zpráva
Specifikace MCR03EZPJ154
Part Number MCR03EZPJ154 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 150K OHM 5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3887 pcs Datový list MCR03EZPJ154.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série MCR Režim panel 150 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RHM150KGTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 150 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film