MCR10EZPJ183
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ183 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCR10EZPJ183
Výrobce / značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 18K OHM 5% 1/8W 0805
Datasheety: MCR10EZPJ183.pdf
  • Zpráva
Specifikace MCR10EZPJ183
Part Number MCR10EZPJ183 Výrobce LAPIS Semiconductor
Popis RES SMD 18K OHM 5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4753 pcs Datový list MCR10EZPJ183.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série MCR Režim panel 18 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RHM18KARCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 18 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film